Номер телефону

+380979671721

Email

info@regeldukraine.com

Відкриті з

пн.-пт. 8:30-16:30

Steuerbescheid
Як виглядає Steuerbescheid?

Steuerbescheid (Bescheid) – рішення податкової служби, яке показує платникам податків чорним по білому, на яке відшкодування податку вони можуть розраховувати або яку суму потрібно повернути.

Сума податків, як правило, визначається через податкову оцінку. Що це означає? Кожен платник податків отримує від податкової інспекції документ Steuerbescheid після подання декларації про доходи. У цьому документі зазначено, чи потрібно вам сплачувати додаткові податки чи Вам належить отримати відшкодування податків і в якому розмірі.

Заповніть анкету на нашому сайті і ми порахуємо Вашу суму відшкодування податку БЕЗКОШТОВНО

Як виглядає нарахування податку?

Steuerbescheid (Bescheid) — це багатосторінковий лист, структурований щороку однаково. На першій сторінці ви знайдете свої особисті дані та суму, яку вам буде відшкодовано або потрібно сплатити. Якщо вам доведеться сплатити податки, ви також знайдете банківські реквізити податкової інспекції та дату, до якої гроші повинні бути перераховані до податкових органів.

На сторінці 2, а в багатьох випадках також на сторінці 3, податкова служба розбере всі ваші доходи та спосіб розрахунку податку. Важливо: якщо є відхилення, наприклад, якщо податкова служба не прийняла всі ваші витрати, податкова служба повинна обґрунтувати це відхилення на останній сторінці.

Steuerbescheid (Bescheid). Як правильно читати Bescheid?

Структура Bescheid може відрізнятися залежно від країни та податкової системи. Тут ми пояснюємо загальні розділи, які часто зустрічаються в багатьох листах німецькою мовою:

  1. Kopfzeile (Заголовок): містить загальну інформацію, таку як ім’я та адреса платника податків, податковий номер та ідентифікаційний номер. Крім того, там зазначено податкову службу, яка видала рішення, а також дату його видання.
  2. Zeitraum (Період): вказується період, за який було розраховано податки. Це, наприклад, календарний рік або інший фінансовий рік.
  3. Übersicht über die zu zahlende Steuer (Огляд оплати податку): Тут відображається розрахована сума до сплати або повернення податку. При цьому враховуються авансові платежі та податок на доходи, який здійснив роботодавець.
  4. Berechnungsgrundlagen (Основи розрахунків): показують розрахунок оподатковуваного доходу. Тут відображаються різні види доходів, такі як доходи від самостійної або несамостійної роботи, доходи від капіталу або доходи від оренди та здачі в оренду.
  5. Abzüge und Freibeträge (Відрахування та податкові пільги): Враховують усі витрати, спеціальні витрати, надзвичайні витрати або інші фактори, що зменшують податок, такі як витрати на пожертви або витрати на страхування.
  6. Steuerermittlung (Розрахунок податку): Показує розрахунок податку на доходи (або іншого податку) на основі встановлених податкових ставок.
  7. Bescheid über Solidaritätszuschlag und Kirchensteuer (Рішення щодо солідарного збору та податку на церкву): Якщо ці платежі обов’язкові, Bescheid також надає інформацію про розмір солідарного збору та податку на церкву.
  8. Zusammenfassung und Gesamtbetrag (Підсумок та загальна сума): Тут зазначається загальна сума всіх встановлених податків. Це сума, яку платник податків повинен сплатити або яку повинні повернути.
  9. Erläuterungen und Anmerkungen (Пояснення та примітки): цей розділ часто містить додаткову інформацію, важливу для розуміння Bescheid.
  10. Rechtsbehelfsbelehrung (Повідомлення про право на оскарження): Зазвичай в кінці вказується можливість оскарження рішення. ВАЖЛИВО! На оскарження рішення Ви зазвичай маєте до 30 днів.

Steuerbescheid. Як я його отримаю ?

Як я можу отримати Bescheid щодо податку на доходи? Зазвичай платники податків отримують рішення про податок поштою від податкової служби, до якої Ви належите.

Чи потрібно мені перевіряти дані в своєму Bescheid (податковому рішенні)?

Співробітник податкової служби, який перевіряє вашу податкову декларацію, також є людиною і, як ми всі, може допустити помилки. Тому важливо уважно перевіряти своє податкове рішення. Спочатку перевірте ваші особисті дані. Чи вірно подані ваші банківські реквізити? Чи правильний Steuernummer? Особливо уважно огляньте другу сторінку: чи правильно податкова служба внесла всі ваші доходи, наприклад, вашу зарплату? Чи всі ваші витрати враховані? Якщо ви помітили помилку, вам слід подати скаргу.

У випадку, якщо Ви розраховуєте податок з нами, ми допоможемо Вам оскаржити рішення. Важливо вчасно нас поінформувати, що сума повернення не сходиться та надіслати нам фото Bescheid (податкового рішення).

FacebookTelegramInstagram
Regeld – Розрахунок податку з Німеччини онлайнt.me/regeldukrainehttps://instagram.com/regeld.ua
Номер телефонуЕлектронна поштаАдрес
+380979671721info@regeldukraine.comМ. Ряшів, вул. Ліса Кулі 6/7
35-025

Рекомендовані статті