Номер телефону

+380979671721

Email

info@regeldukraine.com

Відкриті з

пн.-пт. 8:30-16:30

REGELD UKRAINE Повернення податку з Німеччини

Наша фірма Regeld успішно діє на польському ринку з 2018 року, спеціалізуючись на поверненні податків з Німеччини. У цьому році ми вирішили розширити свою діяльність на ринок України, щоб допомагати повертати свої кошти не лише громадянинам Польщі, але й людям з України.

Розуміючи усі тонкощі німецької системи оподаткування, ми хочемо надати Тобі можливість повернути свій податок з Німеччини в безпечний та максимально зручний для Тебе спосіб: онлайн, не виходячи з дому.

Розрахуй суму можливого повернення податку з Німеччини БЕЗКОШТОВНО

ЧОМУ REGELD – ЦЕ ТВІЙ НАЙКРАЩИЙ ВИБІР?

Ми щодня надсилаємо документи до німецької податкової служби, що дозволяє Тобі пришвидшити процес повернення податку і уникнути очікування на відправлення документів до кінця місяця.

Усі необхідні документи для розрахунку податку Ти зможеш надіслати онлайн, не виходячи з дому.

Виконуємо безкоштовний попередній розрахунок суми можливого повернення, який не зобов’язує Тебе до жодних оплат.

Ціна на наші послуги доступна кожному – ми не беремо комісії від Твого податку, а лише фіксовану суму (без жодних додаткових оплат), уся сума податку повертається на Твій банківський рахунок.

Ми підтримуємо з Тобою контакт до моменту поки податок не повернеться на Твій банківський рахунок, а також беремо на себе відповідальність за листування та контакт з податковими органами Німеччини.

Наша система роками успішно перевірена серед громадян Польщі та України (які проживають на території Польщі) та працювали в Німеччині. Ми впевнені, що процедура повернення податків з Regeld стане для Тебе набагато приємнішою та простішою.

Щоб безкоштовно розрахувати суму можливого повернення, Вам потрібно лише заповнити коротку анкету Розрахуй податок онлайн

Якщо у Тебе залишились будь-які питання, Ти завжди можеш з нами сконтактуватись.

Тел. +38097979671721
Телеграм: Regeldukraine
Facebook: Regeld – розрахунок податку з Німеччини
E-mail: info@regeldukraine.com