Номер телефону

+380979671721

Email

info@regeldukraine.com

Відкриті з

пн.-пт. 8:30-16:30

Розрахунок податку з Німеччини
Чи обов’язково розраховувати податок в Німеччині?

Regeld Ukraine. Розрахунок німецького податку – до якого часу?

Українці, які працюють у Німеччині, сплачують податок на прибуток до німецької податкової служби відповідно до адреси проживання або адреси роботодавця, якщо не мають зареєстрованого місця проживання в Німеччині. Варто перевірити, чи Вам обов’язково розраховувати податок в Німеччині. 

Кожному, хто почав працювати в Німеччині, податкові служби Німеччини присвоюють відповідний податковий клас.

Податкові класи в Німеччині позначені цифрами від 1 до 6. Пам’ятайте, що роботодавець  призначає відповідний податковий клас, часто більш сприятливий для Вас. 

В Німеччині строк для повернення надмірно сплачених податків обмежений терміном чотирьох років. Це означає, що якщо ви помилились у розрахунках або упустили які-небудь пільги чи знижки, ви маєте право подати заяву на повернення надмірно сплаченого податку протягом чотирьох років з моменту подання декларації податку.

Цей строк розрахований на те, щоб надати можливість коригувати помилки в декларації та отримати повернення надмірно сплаченого податку протягом обмеженого часу після подання податкової декларації.  

Варто пам’ятати, що з нашою компанією REGELD Ви можете безкоштовно розрахувати відшкодування податку терміном до 4 років. Калькулятор повернення податку з Німеччини. 

Податкові служби Німеччини починають процедуру розрахунку податків у березні. Однак варто відправити податкову декларацію з Німеччини в січні (якщо є усі необхідні документи) і стати в чергу. Тривалість послуги «податковий розрахунок з Німеччини» зазвичай триває до кількох днів, після чого її відправляють до податкової служби Німеччини. Середній час очікування повернення податку з Німеччини становить 6-8 тижнів, але, на жаль, це не завжди так, німецька податкова установа має час на повернення податку до 6 місяців. 

Кінцевий термін розрахунку німецького податку за 2022 рік – 2 жовтня 2023 року!

Маєте ще питання? 

Будь ласка, зв’яжіться з нами за телефоном +380979671721 або електронною поштою info@regeldukraine.com

Ми також запрошуємо вас відвідати нашу сторінку у Facebook:

Повернення податку з Німеччини – Facebook

Рекомендовані статті