Номер телефону

+380979671721

Email

info@regeldukraine.com

Відкриті з

пн.-пт. 8:30-16:30

Зміна податкового класу

Які документи потрібні, щоб змінити податковий клас у Німеччині?

Якщо ви плануєте змінити податковий клас у Німеччині, Вам потрібні надати відповідні документи. У сьогоднішній статті ми розглянемо, які документи необхідні, щоб зміна податкового класу пройшла успішно та як їх можна отримати.

Зміна податкового класу може мати великий вплив на Ваше фінансовове становище. Якщо у Вашому житті відбулись зміни, такі як весілля, розлучення, народження дитини, втрата роботи або зміна статусу зайнятості, можливо Вам потрібно буде змінити податковий клас. Для цього Вам доведеться надіслати відповідні документи до податкової служби Німеччини.

Калькулятор повернення податку з Німеччини

Зміни податкового класу в Німеччині.

Для зміни податкового класу в Німеччині необхідно подати деякі документи до відповідного податкового органу. Точний перелік документів може варіюватися в залежності від конкретної ситуації та причини зміни класу оподаткування. Ось деякі загальні документи, які можуть знадобитися:

  1. Заява про зміну податкового класу: форма або заява, де ви повідомляєте про зміну свого податкового класу.
  2. Документи про стан сім’ї: Наприклад, свідоцтво про шлюб, розлучення або народження дитини.
  3. Документи про зміни у працевлаштуванні: наприклад, листи від роботодавця, які підтверджують зміну роботи або доходу.
  4. Документи про зміну адреси або стану майна.

Зазвичай, для отримання конкретних вказівок та переліку документів доцільно звернутися безпосередньо до відповідного податкового органу в Німеччині або скористатися послугами фахівців з податкового обліку.

Що мусиш знати про податкові класи в Німеччині?

Зміна податкового класу в Німеччині може бути складним процесом, проте наявність відповідних документів – це перший крок до успіху. У нашій наступній статті ми детально розглянемо, як саме змінити податковий клас та які переваги це за собою несе.

Зміна податкового класу -заява про зміну податкового класу

Заява про зміну податкового класу є одним з найважливіших документів, який вам потрібно буде подати. Ця заява містить інформацію щодо вашого поточного податкового класу, а також інформацію щодо запланованої зміни податкового класу. Ви можете завантажити цю форму з веб-сайту податкової служби або подати її особисто в місцевому податковому органі.

Заява про зменшення податку на доходи

Якщо ви плануєте змінити податковий клас, щоб зменшити розмір податку на доходи, вам також доведеться подати заяву про зменшення ПДФО. Ця заява дозволить вам знизити вашу щомісячну податкову відповідальність і врахувати різні податкові пільги, на які ви можете мати право.

Причини зміни податкового класу в Німеччині.

Якщо ви плануєте змінити податковий клас, оскільки взяли шлюб, вам потрібно буде надати свідоцтво про шлюб. Цей документ підтвердить вашу змінену життєву ситуацію і дозволить податковим органам врахувати зміну податкового класу.

Документи, необхідні для зміни класу оподаткування в Німеччині.

Якщо ви змінюєте свій податковий клас у результаті розлучення або смерті вашого чоловіка, вам потрібно буде надати рішення про розлучення або свідоцтво про смерть. Ці документи будуть необхідні для підтвердження зміни життєвої ситуації та дозволить податковим органам змінити ваш податковий клас.

Antrag auf Steuerklassenwechsel

Це форма або заява, яку особа подає до податкового органу в Німеччині, яка має на меті зміну свого податкового класу. Цей документ використовується для офіційного запиту про зміну податкової категорії, що може бути необхідним у випадку зміни життєвих обставин, таких як шлюб, розлучення, народження дитини, зміна статусу зайнятості тощо.

Заява на зміну податкового класу визначає новий статус оподаткування особи, що може вплинути на розмір податку на доходи та інші оподаткувані обов’язки. Цей документ допомагає податковому органу офіційно врахувати зміни в статусі оподаткування платника податків.

Lohnsteuerermäßigungsantrag

Це форма або заява, яку подають до податкового органу в Німеччині, щоб зменшити суму плати за податок на доходи (Lohnsteuer), що утримується з доходів платника податків.

Цей документ використовується для подання запиту на зменшення розміру утримуваного податку на доходи через застосування різних податкових пільг або витрат. Вони можуть бути застосовані до доходів платника податків. Наприклад, витрати на освіту, утримання дітей, пожертви, проценти від кредитів та інші витрати.

Цей документ дозволяє платникові податків зменшити щомісячне утримання податку на доходи, враховуючи різноманітні витрати та пільги, на які він має право.

Ehe- oder Lebenspartnerschaftsurkunde

Це свідоцтво про шлюб або партнерство. Цей документ підтверджує офіційний статус шлюбу або зареєстрованого партнерства (Lebenspartnerschaft) в Німеччині.

Свідоцтво про шлюб (Eheurkunde) видається подружжям, які уклали шлюб. Підтверджує факт їхнього шлюбу і містить інформацію про дату, місце та умови укладення шлюбу.

Свідоцтво про зареєстроване партнерство (Lebenspartnerschaftsurkunde) підтверджує офіційний статус зареєстрованого партнерства для осіб однакової статі або гетеросексуальних пар, які вибрали цю форму стосунків.

Ці документи важливі для офіційного підтвердження статусу шлюбу або партнерства при поданні податкових заяв та інших офіційних документів в Німеччині.

Рішення про розлучення або свідоцтво про смерть

Рішення про розлучення відноситься до рішення суду про розлучення подружжя, яке підтверджує офіційне припинення шлюбного зв’язку.

Свідоцтво про смерть (Sterbeurkunde) є офіційним документом, який підтверджує факт смерті особи. Воно містить інформацію про дату, місце та причину смерті.

Ці документи використовуються для офіційного підтвердження факту розлучення або смерті особи в Німеччині. Вони можуть бути потрібні для подання податкових заяв, офіційних документів та інших юридичних процедур.

Antrag auf Kindergeld

Це заява, яку подають батьки або опікуни дітей для отримання грошової допомоги в Німеччині. Її ще називають „Kindergeld” або „засіб допомоги на дітей”.

„Kindergeld” – це фінансова підтримка, яку надає німецький уряд сім’ям на кожну дитину до 18 років. В деяких випадках до 25 років, якщо дитина продовжує навчання. Ці кошти сприяють покриттю витрат на утримання та виховання дітей.

„Antrag auf Kindergeld” – це форма або заява, яку батьки або опікуни дитини заповнюють для отримання підтримки від уряду. Вона містить особисті дані про дитину та її батьків, інформацію про доходи сім’ї та інші відомості, необхідні для розгляду заяви на отримання „Kindergeld”.

Безкоштовний попередній розрахунок

www.regeldukraine.com

Наш фейсбук

Рекомендовані статті