Номер телефону

+380979671721

Email

info@regeldukraine.com

Відкриті з

пн.-пт. 8:30-16:30

Де помити авто в Німеччині?

Чи знаєте ви, що мити авто в Німеччині можна лише у спеціально відведених для цього місцях?

Перш ніж мити авто в Німеччині, переконайтеся, що вибрали для цього правильне місце.

Незважаючи на те, що більшість автовласників вирішують мити свої машини на автомийці, деякі люди вирішують робити це на своїй території. Утримайтеся від миття машини перед будинком, щоб не забруднювати грунтові води.

На приклад, у Польщі мити машину перед будинком заборонено. За це можна отримати високий штраф. Правда, в Німеччині немає такої заборони, проте покарати за забруднення грунтових вод можуть.

У Німеччині діє федеральна угода про водні ресурси, яка передбачає штрафні санкції у зв’язку із забрудненням ґрунтових вод.

Збираючись помити автомобіль, варто ознайомитися з місцевими правилами, які діють на даній землі.

Найменший штраф, який може накласти на нас влада за миття машини в неустановленому місці, становить лише 25 євро. У деяких штатах штраф може досягати до 100 000 євро. Зазвичай ми повинні брати до уваги штраф у розмірі не менше 1000 євро.

Найкраще місце, щоб помити машину і уникнути штрафу – це автомийка або інше спеціально відведене для цього місце.

Розрахуй податок онлайн

Де можна помити машину в Німеччині?

У Німеччині існують різні місця, де можна помити автомобіль. Основні варіанти включають:

  • Самообслуговування: Деякі автомийки пропонують послуги самообслуговування, де ви можете самостійно мити автомобіль за допомогою спеціальних апаратів і засобів для миття, які надаються на місці.
  • Автомийки з працівниками: Більшість міст мають автомийки, де співробітники пропонують послуги миття автомобіля вручну. Вони можуть пропонувати різні пакети миття, від базового миття кузова до більш комплексних послуг, таких як чистка салону або миття двигуна.
  • Автомийки на бензозаправних станціях: Більшість бензозаправних станцій в Німеччині мають автомийки, де ви можете скористатися послугами миття автомобіля.

Для знаходження автомийок можна скористатися мобільними додатками, веб-сайтами чи картографічними сервісами, які надають інформацію про місця, де можна помити автомобіль у вибраному регіоні Німеччини.

info@regeldukraine.com

+380979671721

Facebook Розрахунок податку з Німеччини

Рекомендовані статті