Номер телефону

+380979671721

Email

info@regeldukraine.com

Відкриті з

пн.-пт. 8:30-16:30

Німецькі закони та правила.

Категорично не виконуйте цього жесту в Німеччині.

Німецькі закони та правила забороняють використання фашистського знаку, включаючи жест, який асоціюється з нацизмом. В Німеччині це суворо заборонене і супроводжується правовими наслідками. Ця заборона є результатом історичних подій, пов’язаних з Другою світовою війною та злочинами нацистського режиму під час Холокосту.

Фашистські символи і знаки, такі як жест, що асоціюється з Гітлером, стали символом насильства, репресій, расизму та екстремізму. Відтак, в Угоді з Європейського Союзу та інших міжнародних нормативних актах обмежено використання цих символів для запобігання пропаганді фашизму, расизму і будь-якої форми насильства.

Такі обмеження і заборони встановлені в рамках правових норм для захисту суспільства. Щоб не поширювати і підтримувати ідеологій, що спрямовані на дискримінацію, насильство та порушення прав людини. А також для забезпечення миру та безпеки в суспільстві.

Принципи нульової терпимості. Німецькі закони та правила.

Відомо, що німецька влада дотримується принципів нульової терпимості до використання фашистських символів. Оскільки це порушує законодавство і призводить до правових наслідків для порушників.

Принцип нульової терпимості – це підхід, згідно з яким будь-яке порушення чи несанкціонована діяльність розглядаються як недопустимі. Караються відповідно до закону без винятків чи пом’якшень. Цей підхід використовується в різних сферах, включаючи правоохоронну діяльність, соціальну поведінку, корпоративні правила та інші сфери життя.

У контексті використання фашистських символів, принцип нульової терпимості означає, що будь-яке виявлення чи вживання символіки, яка асоціюється з фашизмом чи нацизмом, розглядається як серйозне порушення закону.

Німецькі закони та правила забороняють розміщувати в соціальних мережах публікації, які містять зображення свастики, гасла „Хайль Гітлер!” та будь-яку нацистську символіку. У березні 2018 року місцевий мешканець був засуджений до трьох місяців позбавлення волі. Він опублікував у Facebook фотографію людини з татуюваннями та свастикою. Проте, є виняткові ситуації: у 2016 році на сторінці німецького сатиричного шоу „Heute show” у Facebook було опубліковано зображення шніцеля у вигляді свастики з жартом щодо виборів у Австрії. Суд не відреагував на обвинувачення. Ця публікація була визнана як сатира, тому її розглядали як витвір мистецтва.

info@regeldukraine.com

Тел. +380979671721

Facebook Розрахунок податку з Німеччини

Telegram: t.me/regeldukraine Instagram: https://instagram.com/regeld.ua

М. Ряшів,

Вул. Ліса Кулі 6/7

35-025

Рекомендовані статті