Номер телефону

+380979671721

Email

info@regeldukraine.com

Відкриті з

пн.-пт. 8:30-16:30

повернути податок з Німеччини самостійно

Повернути податок з Німеччини самостійно. Чи це можливо?

Повернути податок з Німеччини самостійно можливо, але зазвичай це складний процес. У більшості випадків особа повинна виконати ряд вимог та податкових процедур, щоб отримати свої кошти.

Процедура повернення податку може включати заповнення складних форм, збір різноманітних документів та податкових декларацій. Додатково, різниця в податкових правилах між країнами може ускладнити процес та призвести до труднощів у розумінні вимог та процедур.

Варто враховувати, що для здійснення податкового повернення зазвичай необхідно володіти досить глибокими знаннями у сфері податкового законодавства або звернутися за допомогою до спеціалізованих консультантів з оподаткування. Такі фахівці мають досвід і знання, які спростять цей процес та забезпечать правильне оформлення всіх необхідних документів.

Уникнення помилок при подачі податкової звітності та вчасна подача всіх документів є важливими для успішного отримання податкового повернення. Тому, хоча самостійна подача документів на повернення можлива, у багатьох випадках варто розглянути використання послуг фахівців для уникнення можливих труднощів та помилок.

ПДФО з Німеччини. Податок з Німеччини. Податок на доходи фізичних осіб з Німеччини. Повернути податок з Німеччини самостійно. ЯКА ВАРТІСТЬ ПОВЕРНЕННЯ ПОДАТКУ З НІМЕЧЧИНИ?

Працюючи в Німеччині, Ви маєте право подати заяву на повернення переплаченого податку. Німецьке податкове законодавство надає Вам можливості для використання багатьох знижок та податкових пільг. Сума, звільнена від податку також є достатньо високою (10 тис. євро нетто). Часто виникає ситуація, коли, працюючи в Німеччині, Ви не перевищуєте цієї суми — отже, ви маєте право на повне повернення податку! Повернення податку залежить від багатьох факторів, з якими Вам варто ознайомитися, щоб правильно оцінити, яку суму коштів Ви можете повернути. 

Два типи податкового обов’язку. [Повернути податок з Німеччини самостійно.]

Розрахуй податок онлайн

В Німеччині існують два основних типи податкового обов’язку:

Необмежений податковий обов’язок (Nichtbeschränkte Steuerpflicht): Цей тип податкового обов’язку застосовується до осіб, які мають обов’язковий резидентський статус в Німеччині. Це означає, що оподатковуються всі їхні доходи, незалежно від того, отримані вони в Німеччині чи за кордоном.ЯКА ВАРТІСТЬ ПОВЕРНЕННЯ ПОДАТКУ З НІМЕЧЧИНИ?

Обмежений податковий обов’язок (Beschränkte Steuerpflicht): Цей тип податкового обов’язку застосовується до осіб, які не мають статусу резидента в Німеччині, але мають джерела доходів в цій країні. Зазвичай такі особи оподатковуються лише за доходи, які вони заробляють в Німеччині або мають інші доходи, які підлягають оподаткуванню в Німеччині згідно з угодами про уникнення подвійного оподаткування.

Ви можете спільно з чоловіком/дружиною подавати декларацію на повернення податку з Німеччини!

Популярним та дуже ефективним способом збільшення суми Вашого повернення податку є подання декларації разом з чоловіком/дружиною. Ви можете зробити це, якщо ваші спільні доходи не перевищують доходовий поріг (рахом 20 тис. євро). Такий підхід допомагає уникнути недоплати і може значно збільшити суму, яку ви отримаєте в рамках усієї процедури.

Пільги впливають на кінцеву суму Вашого повернення! Повернення податку з Німеччини, розрахунок німецького податку.

Ви маєте значні можливості скористатися пільгами, сума яких  залежать від Вашої конкретної ситуації. На суму повернення можуть вплинути такі фактори як:

  • наявність дітей,
  • ведення подвійного домашнього господарства,
  • витрати на проїзд на роботу,
  • витрати на лікування.

Ці та багато інших випадків можуть значно покращити Ваше фінансове становище, збільшивши кінцеву суму повернення податку навіть на 600 євро. Однак необхідно пам’ятати про те, що Вам необхідно буде надати усі документи, які підтверджуватимуть Ваше право скористатись цими пільгами. 

Підтримка Regeld. Податок в Німеччині.

Самостійне повернення податків в Німеччині може бути складним, тому варто скористатися допомогою професійної компанії. Це вигідно для Вас, оскільки, перш за все Ви заощаджуєте свій час та нерви. З нашою допомогою сума Вашого повернення буде максимально можливою. Вартість розрахунку складає 70 євро за один податковий рік або 320 злотих. При розрахунку за кілька років ціна суттєво знижується. 

Середня сума, яку отримують наші клієнти за один податковий рік становить 876 євро, але залежно від Ваших індивідуальних обставин вона може бути значно вищою!

Рекомендовані статті