Номер телефону

+380979671721

Email

info@regeldukraine.com

Відкриті з

пн.-пт. 8:30-16:30

На початку потрібно визначити, що означає „сума, вільна від податку”, тобто про що йдеться у сумі, звільненій від оподаткування в Німеччині? Сума, звільнена від оподаткування, це ніщо інше, як сума, з якої щорічно при податковому розрахунку не сплачується податок. Дохід платника є основою для розрахунку величини податку, отже, що таке дохід? Дохід – це ніщо інше, як дохід платника, зменшений на витрати його отримання.На початку потрібно визначити, що означає „квота, звільнена від оподаткування”, тобто про що йдеться у квоті, звільненій від оподаткування в Німеччині? Квота, звільнена від оподаткування, це ніщо інше, як сума, з якої щорічно при податковому розрахунку не сплачується податок. Дохід платника є основою для розрахунку величини податку, отже, що таке дохід? Дохід – це ніщо інше, як дохід платника, зменшений на витрати його отримання.

Яка сума вільна від податку в Німеччині у 2023 році?

Звільнена від оподаткування сума в Німеччині є сумою доходу, яка є неоподатковуваною в рамках податкового періоду. Це визначає максимальний рівень доходу, який може бути отриманий особою, не сплачуючи податок на прибуток за цей період. Ця сума виступає важливим критерієм, оскільки вона встановлює певний поріг доходу, який не підлягає оподаткуванню. У фінансовій системі Німеччини це є способом заохочення осіб з невеликим доходом та зменшення податкових тягот, забезпечуючи певний рівень фінансового комфорту для громадян.

Сума вільна від податку в Німеччині у 2023 році складає 10.9088 євро нетто.

Lohnsteuer в Німеччині

Податок на заробітну плату (Lohnsteuer) в Німеччині порівняно з іншими країнами. Рівень оподаткування в Німеччині фактично є одним з найвищих в Європі та у світі. Німці сплачують податки та внески до соціального страхування практично на рівні Бельгії. Система оподаткування країни полягає в тому, що кожен дохід, отриманий в країні, підлягає оподаткуванню податком на прибуток, який називається Lohnsteuer. Працюючи в Німеччині, вам не потрібно турбуватися про регулярні виплати податків, оскільки це здійснюється вашим роботодавцем. Lohnsteuer в Німеччині є основою бюджету країни.

Facebook: Regeld – розрахунок податку з Німеччини онлайн