Номер телефону

+380979671721

Email

info@regeldukraine.com

Відкриті з

пн.-пт. 8:30-16:30

Finanzamt – що це за устонова? Які функції Finanzamt?

Finanzamt

Одним із найважливіших завдань Finanzamt є адміністрування податків, їх нарахування та збір.

Податкова служба є місцевим органом фінансового управління. Його відповідальність стосується завдань, викладених у розділі 17 Закону про фінансове управління. Округи та штаб-квартири податкових інспекцій визначаються податковою адміністрацією.

Чим саме займається податкова? Які його обов’язки та повноваження? І яка різниця між постійним представництвом та податковою інспекцією за місцем проживання?

Розмовний термін «податкова служба» насправді некоректний у вужчому розумінні. Швидше, це фінансове управління, яке, у свою чергу, поділяється на фінансові відділи в окремих містах.

Це органи штату, які зазвичай відповідають за всі податкові питання, за які федеральний уряд, федеральні податкові органи чи муніципалітети не відповідають. Окремі офіси представляють найнижчий рівень фінансового управління.

Обов’язки податкової служби Finanzamt

Основним завданням податкової служби є управління оподаткуванням. Це охоплює як встановлення, так і стягнення податків. Спочатку для цього видається рішення, яке чітко вказує, чи особа, яка подала податкову декларацію, підпадає під оподаткування, і, якщо так, то яка сума податкового зобов’язання.

Це стосується не лише окремої фізичної особи, яка повинна подавати декларацію про податок на доходи, але і підприємців чи компаній, які підпадають під оподаткування в зв’язку з підприємницьким або оборотним податком.

Податкова служба роз’яснює всі податкові питання. З одного боку, це означає, що офіс доступний як контактна особа та відповідає на запитання щодо податкових питань громадянам, компаніям та податковим консультантам. Ви отримаєте різну інформацію електронною поштою, по телефону або особисто. Ви також можете отримати доступ до багатьох даних через Elster.

Стягнення податків податковою інспекцією

Якщо платник податків не виконує свої податкові зобов’язання, податкова служба також може самостійно стягнути податки. Це здійснюється за допомогою всіх можливих примусових заходів і може навіть призвести до блокування банківських рахунків платника податків або візиту представників податкової іспекції до Ваших дверей.

Окрім цього, якщо у вас виникнуть проблеми або запитання щодо податків, ви завжди можете звернутися до відповідного органу.

Податкова служба в епоху цифрових технологій

Цифровізація не зупиняється і на податковій. Ось чому все більше завдань податкової служби переходять до центрів обробки даних і таким чином оцифровуються. Прикладом, який знає кожен, хто хоч раз мав справу з темою податкових декларацій, є Ельстер.

Онлайн-портал частково замінює послугу податкової інспекції та може бути використаний для отримання інформації про податкові питання, для підготовки та подання декларації та для перегляду інформації про вас або вашу компанію у відповідальної податкової служби. Elster розшифровується як електронна податкова декларація.

Незважаючи на цифровізацію, податкова все ще зобов’язана видавати бланки податкових декларацій у друкованому вигляді. Однак заповнити та надіслати їх можуть лише приватні особи. Корпорації та малі підприємства повинні подавати всі форми в цифровому вигляді.

FacebookTelegramInstagram
Regeld – Розрахунок податку з Німеччини онлайнt.me/regeldukrainehttps://instagram.com/regeld.ua
Номер телефонуЕлектронна поштаАдрес
+380979671721info@regeldukraine.comМ. Ряшів, вул. Ліса Кулі 6/7
35-025

Рекомендовані статті