Номер телефону

+380979671721

Email

info@regeldukraine.com

Відкриті з

пн.-пт. 8:30-16:30

Скільки часу має німецька податкова служба, щоб повернути податок з Німеччини?
Чому всі так довго чекають на повернення податку з Німеччини?

Скільки часу має податкова Німеччни на повернення податку? Чому всі так довго чекають на повернення податку з Німеччини? Ці питання часто задають платники податків, які очікують на повернення своїх коштів. Це зрозуміло, оскільки повернені податки можуть бути важливим джерелом додаткового доходу. Але скільки часу насправді займає німецькому податковому офісу на повернення коштів? Чи є способи прискорити цей процес?

Час повернення податків у Німеччині може змінюватися в залежності від різних факторів, таких як: обсяг роботи, обробка документів та внутрішні терміни податкових органів.

Зазвичай процес повернення податків з Німеччини займає біля 3 місяців. Проте терміни можуть варіюватися в залежності від індивідуальних обставин. Варто пам’ятати, що німецька податкова служба має час на повернення до пів року.

Якщо протягом 4 місяців кошти не надійшли на Ваш банківський рахунок, наша фірма проводить всю необхідну комунікацію з німецькими установами. Ми здійснюємо всі дзвінки та листування, спрямовані на оперативне урегулювання обставин. Ми забезпечуємо повернення Ваших коштів на Ваш банківський рахунок.

Розташування нашої компанії у Польщі (неподалік з українським кордоном) і наша щоденна відправка Ваших документів можуть сприяти швидшому поверненню податку на Ваш рахунок. У зв’язку з обмеженнями українського повітряного простору, відправлення усіх листів літаком з Польщі відбувається набагато оперативніше. Ці два фактори можуть вплинути на швидкість отримання Вашого податкового повернення.

Документи, необхідні для подання заявки на повернення німецького податку.


Щоб подати заявку на повернення податку в Німеччині, необхідно мати відповідні документи. Без них не можна буде подати заяву на повернення податку. Ось список необхідних документів.

  • Податкова декларація Lohn або виписка по ЗП Abrechnung. Основним документом є податкова декларація. Це базовий документ, який містить інформацію про доходи, витрати, податковий клас, та суму податків.
  • Довідка про доходи з інших джерел. Якщо платник податків отримує доходи з інших джерел, наприклад від оренди нерухомості або доходи від капіталу, доведеться надати відповідні довідки або документи, що підтверджують цей дохід.
  • Підтвердження витрат. Якщо у Вас є будь-які витрати, які можна вирахувати з доходу, він повинен надати підтвердження цих витрат. Наприклад рахунки за ліки, медичні рахунки, рахунки за освіту та ін.
    Це лише основні документи, які найчастіше вимагають. Залежно від індивідуальної податкової ситуації, також можуть знадобитися інші документи.

Скільки часу має податкова Німеччни на повернення податку?

Податкова служба в Німеччині має розглянути заявку на повернення податку протягом певного періоду часу. Проте немає чіткої відповіді на це питання, оскільки час очікування може відрізнятися залежно від різних факторів.

Відповідно до німецького податкового законодавства, податкова служба має на обробку заявки на повернення податку приблизно від чотирьох до шести тижнів. Однак на практиці час очікування може бути довшим, особливо у випадку складних заявок або великого обсягу роботи в податковому органі.

Фактори, які можуть впливати на час обробки заяви на повернення податку в Німеччині

  1. Навантаження на податковий орган – якщо податковий орган має великий обсяг роботи або настає податковий сезон, час очікування може збільшитися через більшу кількість заявок, які необхідно обробити. Період подання податкових звітів в Німеччині (січень-травень) зазвичай призводить до збільшення роботи в податковому органі через велику кількість заявок на повернення податку.
  2. Складні заявки – якщо заява на повернення податку є складною, містить помилки або відсутність інформації, це може призвести до більш довгого часу обробки. У таких випадках податковий орган може запросити додаткову інформацію або виправлення, що затримає процес.
  3. Взаємодія з податковим органом – якщо платник податків повинен зв’язатися з податковим органом для отримання додаткової інформації або пояснень, це також може вплинути на тривалість очікування. Контактування може зайняти багато часу та затримати обробку заяви.

Це лише кілька факторів, які можуть впливати на час обробки заяви на повернення податку в Німеччині. Однак кожна заявка є індивідуальною, тому час очікування може відрізнятися.

FacebookTelegramInstagram
Regeld – Розрахунок податку з Німеччини онлайнt.me/regeldukrainehttps://instagram.com/regeld.ua
Номер телефонуЕлектронна поштаАдрес
+380979671721info@regeldukraine.comМ. Ряшів, вул. Ліса Кулі 6/7
35-025

Рекомендовані статті